Forum Žutog titla - Poèetna
Autor/ica Poruka

<  Sve ostalo  ~  Ubit cu se ko siroce!!!!

Truba
Postano: 23 pro 2006 02:06 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 16. 02. 2006. Postovi: 264 Lokacija: Sarajevo
Crying or Very sad

Nemam ama ba� nikakve navike o�ekivati nove filmove niti pratiti omiljene re�isere kako stvaraju nova djela...�ekam da vrijeme da sud o filmovima... kao inflacija vi�e nula to bolje... najbolja djela �e se odr�ati na povr�ini a lo�a �e potpnuti... ali eto rekoh sistemi koji se ne mijenjaju odumiru...zato sam se ugledao na neke foruma�e koji su o�ekivali Hosta ili city of violence i tako dalje

imao sam i ja konja za utrku Embarassed Embarassed Embarassed


I'm A Cyborg, But That's OK To Be Pulled



Acclaimed South Korean director Park Chan-wook's new movie will be pulled from most local screens before the lucrative Christmas holiday due to disappointing box office results in its first two weeks, its distributor said Thursday. The romantic comedy "I'm a Cyborg, But That's OK" has so far drawn only 780,000 viewers, a market disappointment for the internationally-renowned director whose previous works topped well over 3 million. The film will be removed from about 280 screens nationwide and on most screens will be replaced by "The Restless", a martial arts epic set to be released this evening, CJ Entertainment said.


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku
Velimir
Postano: 23 pro 2006 03:01 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 04. 02. 2006. Postovi: 528
"�ekam da vrijeme da sud o filmovima"

vrijeme ne daje sud o ni�emu, osim �to nanosi pra�inu i gazi preko tebe dok gleda� u drugu stranu... zajebi vrijeme, tj. ne gubi ga pa hvataj stvari dok su vru�e. osim ako nisi nekrofil. Smile

u svezi glede park chan wooka, nekako je i bilo za o�ekivat, mislim, nakon svega �to je snimio i�i van s romanti�nom komedijom... o�ito je to malo zbunilo ljude koji su jahali na Oldboy hypeu, �ak i na doma�em terenu...

_________________
"Ako �elim biti ozbiljan, odem spavati."
"Va�nije mi je da se dobro zabavim snimaju�i nego da film ima ikakvog smisla."
- Takashi Miike

------------

God is an imaginary friend for adults.
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Truba
Postano: 23 pro 2006 12:24 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 16. 02. 2006. Postovi: 264 Lokacija: Sarajevo
ja sam mislio ako je meni zanimljiva radnja da �e biti zanimljiva makar za 2.5 mil koreanaca i 1 milijardu zemljana Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

jesam naivan a?
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku
seppuku82
Postano: 23 pro 2006 06:27 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 28. 04. 2006. Postovi: 121
Time is thee enemy, to nikad nemoj zaboraviti. Zasto sam ne bi donosio odluke koji film je dobar a koji ne? Uostalom ukoliko ti se odredjeni film ne svidja, uvijek mozes stisnuti stop na daljinskom i zafrlja�it dvd u zid. Been there, done that, samo sto je kod mene u pitanju bio audio cd, ali poanta je ista. Iscekivati filmove je zabavno, uzbudljivo, a cesto i zahvalno.

A ako je film vec podbacio na boxofficeu, ne mora znaciti da se tebi nece svidjeti i da ga ne trebas pogledati.

_________________
~they don't make dreams here, they break them!~
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM

Prethodni postovi:  

Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.
Zapoènite novu temu

Forum(o)Bir:  

Ne mo�ete otvarati nove teme.
Ne mo�ete odgovarati na postove.
Ne mo�ete ure�ivati va�e postove.
Ne mo�ete izbrisati va�e postove.
Ne mo�ete glasovati u anketama.