Forum Žutog titla - Poèetna
Autor/ica Poruka

<  Kauboji, akcioni i rimejkovi  ~  Marlboro Man vs Zombies! (2008)

Dragonrage
Postano: 2 lip 2008 03:43 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 26. 07. 2007. Postovi: 38 Lokacija: Zagreb
Hehehe...za one koji se sad pitaju a kaj je pak to, re�i �u samo da je rije� o jednom kratkom 15 minutnom doma�em home made trash filmu kojeg je radio jedan moj frend imenom Jakov Ere�. Zapravo to je lik koji je u mom filmu "Dragonrage" glumio gl. negativca...Ljigavog Peru LOL Laughing On je naime te sad davne 2005. (mo�da i 2006.) kada je film nastao jo� bio pod dojmom snimanja mog filma te pod dojmom filmova "28 Days Later" i "Dawn of the Dead" (remakea) i htio je pod svaku cijenu snimiti doma�i zombie film, ali onako neku zajebanciju. I tako smo punih mjesec dana razglabali o mogu�oj radnji i nekoliko raznih pri�a je bilo u igri no njemu ni jedna nije pasala. Onda je meni puko film jer vrijeme je prolazilo a i gubili smo volju za to, pa sam na brzinu prvi i zadnji puta napisao scenarij za film. Drugi frend ga je jo� malo dotjerao i nabavili smo sve potrebne rekvizite te sve snimili u samo jednom danu...Nedjelja je bila u pitanju hehe Laughing Da stvar bude jo� bolja, ja sam u tom velikom ostvarenju igrao ni vi�e ni manje nego gl. ulogu - kauboja sa katanom koji hoda okolo i kolje zombije LOL ak Marlboro Man Laughing Laughing Jedini je problem �ta se u �itavom filmu pojave tek tri zombija hahaha Laughing Laughing Laughing
Uglavnom ja sam sve do ju�er mislio da je taj film izgubljen jer frend koji ga je radio je prije nekih 8 mj. oti�ao u Ameriku na postdiplomski i nisam mogao s njime nikako do�i u kontakt, a film koji je tek u grubo izmontirao je ostao negdje na njegovom ra�unalu u stanu koji je zatvoren. Dodu�e meni je na neku VHSicu snimio grubu verziju tog filma, bez efekata, bez zvu�nih efekata, bez uvodne i odjavne �pice, pa sam ja ovih zadnjih 2 tjedna poku�avao prona�i filmek na mnogobrojnim VHS-icama koje imam kako bi ga doradio i pustio u javnost jer je filmek presmje�an...no bezuspje�no. I ve� sam izgubio nadu da �u ga prona�i sve dok mi se ju�er taj doti�ni frend nije javio da je stigao u Hr. Uglavnom ve� smo se �uli i on ka�e kako mu je bez veze �to to nije uspio zavr�iti i prikazati te da �e i dati sav materijal da to dovr�im. Stoga...kroz nekih mj. dana o�ekujte premijeru haha... Laughing Laughing Laughing

U me�u vremenu evo dvije slike koje sam uspio od nekud izvu�i. Za koji dan ih bude jo� par...kad mi ih po�alje Very Happy Very Happy


_________________
Go ahead, make my day...
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Velimir
Postano: 2 lip 2008 05:28 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 04. 02. 2006. Postovi: 759
super! javi cim bude!

_________________
"Ako �elim biti ozbiljan, odem spavati."
"Va�nije mi je da se dobro zabavim snimaju�i nego da film ima ikakvog smisla."
- Takashi Miike

------------

God is an imaginary friend for adults.
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
arminio
Postano: 9 lip 2008 02:58 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 06. 02. 2006. Postovi: 465 Lokacija: Pozega
Slike obecavaju... Cool

_________________
| A r m i n i o |

--
[Arminio's DVD Chushpajz]
DVD-i u redu za gledanje: Godmonster Of Indian Flats, S. Katzman's boxset...
Trenutno citam: titlove Smile
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Dragonrage
Postano: 17 lip 2008 11:55 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 26. 07. 2007. Postovi: 38 Lokacija: Zagreb
Ta-ra...evo screenshotova Very Happy Laughing Daklem kao �to mo�ete i sami zaklju�iti...napokon sam dobio materijal Very Happy . Za sada evo slike, a do kraja tjedna mo�da i kakav teaser, a do kraja mjeseca vjerojatno i film Very Happy


_________________
Go ahead, make my day...
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Dragonrage
Postano: 23 lip 2008 02:28 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 26. 07. 2007. Postovi: 38 Lokacija: Zagreb
I evo Teasera Cool Twisted Evil

TEASER

Malo je na brzinu sklepan iz nekih razloga ali ispao je ok hehe... Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing

_________________
Go ahead, make my day...
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Dragonrage
Postano: 24 lip 2008 01:24 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 26. 07. 2007. Postovi: 38 Lokacija: Zagreb
Teaser poster...tako�er sklepan poprili�no brzo...


_________________
Go ahead, make my day...
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
arminio
Postano: 24 lip 2008 02:48 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 06. 02. 2006. Postovi: 465 Lokacija: Pozega
PREDOBRO!
Laughing

_________________
| A r m i n i o |

--
[Arminio's DVD Chushpajz]
DVD-i u redu za gledanje: Godmonster Of Indian Flats, S. Katzman's boxset...
Trenutno citam: titlove Smile
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice

Prethodni postovi:  

Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.
Zapoènite novu temu

Forum(o)Bir:  

Ne mo�ete otvarati nove teme.
Ne mo�ete odgovarati na postove.
Ne mo�ete ure�ivati va�e postove.
Ne mo�ete izbrisati va�e postove.
Ne mo�ete glasovati u anketama.