Forum Žutog titla - Početna
Autor/ica Poruka

<  Kauboji, akcioni i rimejkovi  ~  Marlboro Man vs Zombies! (2008)

Dragonrage
Postano: 2 lip 2008 03:43 Citirajte i odgovorite
Hehehe...za one koji se sad pitaju a kaj je pak to, reći ću samo da je riječ o jednom kratkom 15 minutnom domaćem home made trash filmu kojeg je radio jedan moj frend imenom Jakov Ereš. Zapravo to je lik koji je u mom filmu "Dragonrage" glumio gl. negativca...Ljigavog Peru LOL Laughing On je naime te sad davne 2005. (možda i 2006.) kada je film nastao još bio pod dojmom snimanja mog filma te pod dojmom filmova "28 Days Later" i "Dawn of the Dead" (remakea) i htio je pod svaku cijenu snimiti domaći zombie film, ali onako neku zajebanciju. I tako smo punih mjesec dana razglabali o mogućoj radnji i nekoliko raznih priča je bilo u igri no njemu ni jedna nije pasala. Onda je meni puko film jer vrijeme je prolazilo a i gubili smo volju za to, pa sam na brzinu prvi i zadnji puta napisao scenarij za film. Drugi frend ga je još malo dotjerao i nabavili smo sve potrebne rekvizite te sve snimili u samo jednom danu...Nedjelja je bila u pitanju hehe Laughing Da stvar bude još bolja, ja sam u tom velikom ostvarenju igrao ni više ni manje nego gl. ulogu - kauboja sa katanom koji hoda okolo i kolje zombije LOL ak Marlboro Man Laughing Laughing Jedini je problem šta se u čitavom filmu pojave tek tri zombija hahaha Laughing Laughing Laughing
Uglavnom ja sam sve do jučer mislio da je taj film izgubljen jer frend koji ga je radio je prije nekih 8 mj. otišao u Ameriku na postdiplomski i nisam mogao s njime nikako doći u kontakt, a film koji je tek u grubo izmontirao je ostao negdje na njegovom računalu u stanu koji je zatvoren. Doduše meni je na neku VHSicu snimio grubu verziju tog filma, bez efekata, bez zvučnih efekata, bez uvodne i odjavne špice, pa sam ja ovih zadnjih 2 tjedna pokušavao pronaći filmek na mnogobrojnim VHS-icama koje imam kako bi ga doradio i pustio u javnost jer je filmek presmješan...no bezuspješno. I već sam izgubio nadu da ću ga pronaći sve dok mi se jučer taj dotični frend nije javio da je stigao u Hr. Uglavnom već smo se čuli i on kaže kako mu je bez veze što to nije uspio završiti i prikazati te da će i dati sav materijal da to dovršim. Stoga...kroz nekih mj. dana očekujte premijeru haha... Laughing Laughing Laughing

U među vremenu evo dvije slike koje sam uspio od nekud izvući. Za koji dan ih bude još par...kad mi ih pošalje Very Happy Very Happy

Postano: 2 lip 2008 05:28 Citirajte i odgovorite
super! javi cim bude!

------------

God is an imaginary friend for adults.
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
arminio
Postano: 9 lip 2008 02:58 Citirajte i odgovorite
Slike obecavaju... Cool

--
[Arminio's DVD Chushpajz]
DVD-i u redu za gledanje: Godmonster Of Indian Flats, S. Katzman's boxset...
Trenutno citam: titlove Smile
Dragonrage
Postano: 17 lip 2008 11:55 Citirajte i odgovorite
Ta-ra...evo screenshotova Very Happy Laughing Daklem kao što možete i sami zaključiti...napokon sam dobio materijal Very Happy . Za sada evo slike, a do kraja tjedna možda i kakav teaser, a do kraja mjeseca vjerojatno i film Very Happy

Postano: 23 lip 2008 02:28 Citirajte i odgovorite
I evo Teasera Cool Twisted Evil

TEASER

Malo je na brzinu sklepan iz nekih razloga ali ispao je ok hehe... Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing

Postano: 24 lip 2008 01:24 Citirajte i odgovorite
Teaser poster...također sklepan poprilično brzo...

Postano: 24 lip 2008 02:48 Citirajte i odgovorite
PREDOBRO!
Laughing

--
[Arminio's DVD Chushpajz]
DVD-i u redu za gledanje: Godmonster Of Indian Flats, S. Katzman's boxset...
Trenutno citam: titlove Smile

Prethodni postovi:  

Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.
Započnite novu temu

Forum(o)Bir:  

Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati vaše postove.
Ne možete izbrisati vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.