Forum Žutog titla - Poèetna
Autor/ica Poruka

<  Kauboji, akcioni i rimejkovi  ~  Transporter 3 (2008)

Dragonrage
Postano: 10 lip 2008 11:16 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 26. 07. 2007. Postovi: 38 Lokacija: Zagreb
Jason Statham - posljednji akcijski junak sa karizmom vrijedan spomena nakon Bruce Willisa koji se tek tu i tamo ponovno lati pi�tolja - ponovno reprizira ulogu transportera Franka Martina u eksplozivnom tre�em nastavku popularnog akcijskog serijala - "Transporter".
Prva dva filma su bila zabavna i cool mindless akcija sa stripovskim pretjerivanjem, posebice u dvojici, ali i sa nekim odre�enim �armom akcijskih filmova s kraja 80-ih i po�etka 90-ih, filmova kakve su snimali Schwarzenegger, Stallone, Willis, Seagal i Van Damme a kakvih danas nema.
Uglavnom T1 i T 2 su bili filmovi koje ne treba nipo�to shva�ati ozbiljno, ve� se opustiti, isklju�iti mozak i u�ivati u mnogobrojnim jurnjavama, tu�njavama, prekrasnim autima i jo� ljep�im djevojkama...
Po svemu sude�i i "Transporter III" ne�e nimalo odskakati od tog ve� proku�anog recepta:) . Dodu�e ovoga puta u redateljskoj stolici nema Louisa Leterriera, redatelja prethodna dva filma...on se je naime uhvatio u ko�tac sa The Incredible Hulkom, no �ini se da Olivier Megaton nije napravio ni�ta lo�iji posao...iako treba prvo pogledati film da bi smo mogli to potvrditi.

IMDB



TEASER TRAILER

kao �to rekoh u uvodnom tekstu...trojka se �ini ako jo� jedna zabavan i cool mindlees action movie sa pregr�t comic book pretjerivanja...jedva �ekam Very Happy Very Happy Mr. Green

_________________
Go ahead, make my day...
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Velimir
Postano: 10 lip 2008 12:07 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 04. 02. 2006. Postovi: 756
to mi je uz Crank 2 jedan od najo�ekivanijih filmova godine Smile

_________________
"Ako �elim biti ozbiljan, odem spavati."
"Va�nije mi je da se dobro zabavim snimaju�i nego da film ima ikakvog smisla."
- Takashi Miike

------------

God is an imaginary friend for adults.
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Dragonrage
Postano: 10 lip 2008 12:12 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 26. 07. 2007. Postovi: 38 Lokacija: Zagreb
Ne zaboravi i Death Race...tre�i Stathamon akci� u roku do samo godinu i pol Very Happy Very Happy
Mislim, Ford Mustang sa minigunovima svakako obe�ava vra�ki dobru zabavu Cool Twisted Evil Laughing Very Happy


_________________
Go ahead, make my day...
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Velimir
Postano: 10 lip 2008 12:32 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 04. 02. 2006. Postovi: 756
pa sad, ne volim gledati remakeove, a Death Race mi je jedan od dra�ih filmova u �ivotu pa... iako, negdje sam �itao da i remake producira Roger Corman, ne znam jel istina...

_________________
"Ako �elim biti ozbiljan, odem spavati."
"Va�nije mi je da se dobro zabavim snimaju�i nego da film ima ikakvog smisla."
- Takashi Miike

------------

God is an imaginary friend for adults.
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice

Prethodni postovi:  

Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.
Zapoènite novu temu

Forum(o)Bir:  

Ne mo�ete otvarati nove teme.
Ne mo�ete odgovarati na postove.
Ne mo�ete ure�ivati va�e postove.
Ne mo�ete izbrisati va�e postove.
Ne mo�ete glasovati u anketama.