Forum Žutog titla - Poèetna
Autor/ica Poruka

<  Sve ostalo  ~  Velika o�ekivanja

TeethOfLionsRuleTheDivine
Postano: 30 pro 2008 09:41 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 12. 10. 2008. Postovi: 82 Lokacija: ZG
Evo, ne znam gdje bi drugdje to postao. 2008. nam je na zalazu i na stranici sam vidio ogroman popis onog �to nas je neizmjerno zabavljalo, odu�evljavalo i, generalno, provuklo kroz sve mogu�e emocije i iskreno, ovim putem, zahvaljujem se ekipi koja dr�i ovu stranicu, piju, jedu, di�u i, op�enito, �ive film.

A sad ono bitno. Vidjeli smo 2008. a mene zanima �to �eljno is�ekujete u 2009. Da vidimo koji su to aduti koji �e vas opet ispo�etka natjerati bilo u kino bilo pe�i kokice i sjesti pred TV/monitor/sli�no. Hvala unaprijed i sretna vam Nova.



"I can tell you two ways of writing an unsuccessful film. Firstly you decide you'll make a great film, and secondly, you decide the film you're making is not for you but for the common man, a film for the masses. In the first situation, you're looking upwards and in the other, you're looking down. You go wrong because in both cases you're going to create something that's not coming from you."

Javed Akhtar
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku
seppuku82
Postano: 31 pro 2008 12:51 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 28. 04. 2006. Postovi: 184
K00l topic!!

filmovi:
-Nightmare Detective 2
-The Bullet Man
-Terminator Salvation
-Rambo V
-Crank 2
-Inglorious Basterds

*mislim da cu realno biti u mogucnosti pogledati svega dva naslova od ovih gore navedenih jer cisto sumnjam da ce biti zavrseni u 2009., ali ok.

stripovi:
-Scott Pilgrim vol.5: Scott Pilgrim vs Universe The Universe
-I Kill Giants TPB
-War Heroes TPB
-Invincible #60

igre:
-Street Fighter IV
-Resident Evil 5
-Bionic Commando
-Half-life 2: Episode 3

muzika:
-novi Isis (nadam se...)
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice

Prethodni postovi:  

Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.
Zapoènite novu temu

Forum(o)Bir:  

Ne mo�ete otvarati nove teme.
Ne mo�ete odgovarati na postove.
Ne mo�ete ure�ivati va�e postove.
Ne mo�ete izbrisati va�e postove.
Ne mo�ete glasovati u anketama.