Forum Žutog titla - Poèetna
Autor/ica Poruka

<  TV  ~  Steve krokidajls Irwin R.I.P.

Marko
Postano: 4 ruj 2006 12:18 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 04. 02. 2006. Postovi: 330 Lokacija: Zapre�i�


Dobar dio populacije je navijao za vijest o tome kako �e doti�ni iritantno-agresivni ljubitelj �ivotinja biti pojeden ili umrijeti od ugriza krokodila, no to se ipak nije dogodilo. Ekstavagantni zoolog je preminuo od posljedica prsnog uboda ra�e. Iako ba� i nije bio sasvim prosje�an i rekli bi neki normalan jer guranje sinove glavu u ralje krokodila ili plivanje van kaveza s Velikim bijelim ba� i nije postupak normalnog i prosje�nog �ovjeka, Steve je bio osebujan i druga�iji zoolog. �togod mislili o njemu, oti�ao je i vi�e ga ne�emo gledati, a doza fanatizma i predanosti kojom je Steve bio nakrcan, a koja je nekad i dobrano prelazila granice nadrealizma svakako ostavlja barem malu �upljinu u svijetu koji nas okru�uje.

http://www.youtube.com/watch?v=gVEVUxyxBJc

_________________
"Privla�i me glazba ukoliko je tu�na. Vezan sam uz depresivnu glazbu jer vjerujem njenoj ljepoti." Pen-Ek Ratanaruang
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Marko
Postano: 9 ruj 2006 10:39 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 04. 02. 2006. Postovi: 330 Lokacija: Zapre�i�
Upravo odgledao reprizu Larry Kinga u kojoj je okupio Irwinove najbli�e prijatelje i suradnike. Usprkos tragediji ekipa je zavr�ila dokumentarac koji �e biti posljednji slu�beni Irwinov uradak, a ironi�no je da se ribe-listovi uop�e nisu trebale tematski obra�ivati, ve� se pojavilo omanje jato za vrijeme snimanja pa su napravili nekoliko snimaka "da se na�e".

_________________
"Privla�i me glazba ukoliko je tu�na. Vezan sam uz depresivnu glazbu jer vjerujem njenoj ljepoti." Pen-Ek Ratanaruang
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice

Prethodni postovi:  

Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.
Zapoènite novu temu

Forum(o)Bir:  

Ne mo�ete otvarati nove teme.
Ne mo�ete odgovarati na postove.
Ne mo�ete ure�ivati va�e postove.
Ne mo�ete izbrisati va�e postove.
Ne mo�ete glasovati u anketama.