Forum Žutog titla - Poèetna
Autor/ica Poruka

<  Eksploatacijski film  ~  SS hell camp (1977)

Truba
Postano: 26 vel 2006 03:05 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 16. 02. 2006. Postovi: 264 Lokacija: Sarajevo
Razz Twisted Evil
nisam ba� neki poznavalac sub�anra sa nacistima ali ovo �to sam pogledao je totalno sme�e. Da li su titlovci saglasni sa mnom Razz Twisted Evil

budu�i da ovakve filmove uzimam onako samo da bih vidio o �emu se radi, nisam se raspitivao za radnju filma, ali po naslovu sam mislio da se radi o nekom logoru gdje se izvode experimenti i atrocities Embarassed (svih 90 minuta)
me�utim film je malko druga�iji...imamo gerilu Laughing partizane koji vr�e sabota�e lokalnu �pijunku - pripadnicu otpora s kojom nema vidljive penetracije Razz Twisted Evil i polu �ovjeka polu zvijer koji siluje zarobljenice
sve u svemu lo�e Embarassed Crying or Very sad
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku
Velimir
Postano: 26 vel 2006 03:09 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 04. 02. 2006. Postovi: 528
[quote="Truba"]Razz Twisted Evil
nisam ba� neki poznavalac sub�anra sa nacistima ali ovo �to sam pogledao je totalno sme�e. Da li su titlovci saglasni sa mnom Razz Twisted Evil

Sve o tome �to je nacisploatacija i �to mi mislimo o tome ima� u 'Povratku �utog titla'... od stranice 78 do stranice 87.

_________________
"Ako �elim biti ozbiljan, odem spavati."
"Va�nije mi je da se dobro zabavim snimaju�i nego da film ima ikakvog smisla."
- Takashi Miike

------------

God is an imaginary friend for adults.
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Truba
Postano: 26 vel 2006 03:11 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 16. 02. 2006. Postovi: 264 Lokacija: Sarajevo
Razz Twisted Evil slabo ne�to citirate moje poruke a ruka zadrhti Razz Twisted Evil
budu�i da sam �ovjek od spiskova i top lista
dajte neku top listu Embarassed za Trubu
ili recite ima li u sarajevu ta knjiga da se kupi Embarassed Embarassed Embarassed

ovako se ne mo�e forumati Razz Twisted Evil
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku
Velimir
Postano: 26 vel 2006 06:29 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 04. 02. 2006. Postovi: 528
hehe... a jebat ga kad je glupo ponavljat nesto sto smo ve� pametnije, op�irnije i detaljnije obradili u knjizi. Ne mo�emo dijeliti informacije iz knjige besplatno! Wink Nemam ti pojma za Sarajevo, ali uvijek ju mo�e� naru�iti preko Interneta (ima� banner na indexu sitea).
Ina�e, taj mi je SS Hell Camp ostao u pam�enju kao jedan od zabavnijih iz hrpe, iako ga ja imam pod jo� genijalnijim imenom Horrifying Experiments of the S.S. Last Days (ne samo da se tako zove izdanje, ve� i na �pici pi�e taj alter naslov). Ali ni�ta nije kao Ilsa... u Bangkoku sam na�ao box set sa sve 3 Ilse, ali je bio piratski (mada se prodavao u normalnoj trgovini...), ali svakako planiram kupiti prvi dio, jer na novom deluxe DVD-u ima zajedni�ki komentar Dyanne Thorne, Dona Edmondsa i Davida F. Friedmana!


Truba je napisao/la:
Razz Twisted Evil slabo ne�to citirate moje poruke a ruka zadrhti Razz Twisted Evil
budu�i da sam �ovjek od spiskova i top lista
dajte neku top listu Embarassed za Trubu
ili recite ima li u sarajevu ta knjiga da se kupi Embarassed Embarassed Embarassed

ovako se ne mo�e forumati Razz Twisted Evil

_________________
"Ako �elim biti ozbiljan, odem spavati."
"Va�nije mi je da se dobro zabavim snimaju�i nego da film ima ikakvog smisla."
- Takashi Miike

------------

God is an imaginary friend for adults.
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Marko
Postano: 27 vel 2006 10:16 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 04. 02. 2006. Postovi: 330 Lokacija: Zapre�i�
Kad smo kod nacista, tek sam nedavno saznao da su Surf Nazis zbilja postojali. Ne�iji roditelj je bio kostimograf pa je ekipa "posudila" nacisti�ke uniforme i oti�la s daskama do obli�nje pla�e. Tamo su konclogorirali i zighajlali na valovima, a kad su skupili mno�tvo radoznalaca, oti�li su do obli�njeg tvorni�kog odvoda i nacisti�ki se spu�tali se kroz veliku cijev punu otpada i govana i sami sve snimali. U 'Riding Giants' su pokazali originalne snimke. Urnebesno. Razz

Naciploatacija = (ve�inom) bodljikava �ica, zlostavljanje, sise i orgije. Dodaj partizane, le rhesistanz, zvijeroljuda silovatelja i ve� ima� vi�e od prosjeka, vi�e zabave. Previ�e o�ekivanja nikad nije dobro. Ve� si to i prije naveo za masterse, ne universa, ve� horora.
Sre�a dolazi u malim dozama - rekao bi Leary. Denis, ne Timi.

_________________
"Privla�i me glazba ukoliko je tu�na. Vezan sam uz depresivnu glazbu jer vjerujem njenoj ljepoti." Pen-Ek Ratanaruang
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice

Prethodni postovi:  

Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.
Zapoènite novu temu

Forum(o)Bir:  

Ne mo�ete otvarati nove teme.
Ne mo�ete odgovarati na postove.
Ne mo�ete ure�ivati va�e postove.
Ne mo�ete izbrisati va�e postove.
Ne mo�ete glasovati u anketama.