Forum Žutog titla - Poèetna
Autor/ica Poruka

<  TV  ~  Weeds

Marko
Postano: 10 ruj 2006 01:41 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 04. 02. 2006. Postovi: 330 Lokacija: Zapre�i�


Samohrana majka dvoje klinaca u suburbiji privre�uje prodaju�i travu. Uz zanimljivo i nikad dosadno susjedstvo, teritorijalne rivale i klince napucane pubertetom pratimo uspone i padove �ene koja je odabrala druga�iji mehanizam pre�ivljavanja.

Serija �iji prosje�ni po�etak do�ivljava fini uzlet da bi u posljednjoj epizodi prve sezone do�ivjela vrhunac izvrsnosti, socijalno-politi�kog komentara i najboljeg zavr�etka prve sezone ikad.

Two horns up poviko�e jednorozi!

_________________
"Privla�i me glazba ukoliko je tu�na. Vezan sam uz depresivnu glazbu jer vjerujem njenoj ljepoti." Pen-Ek Ratanaruang
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Armored Saint
Postano: 15 ruj 2006 10:30 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 15. 09. 2006. Postovi: 11 Lokacija: Planet X
Pogledao sam 5 epizoda ovog Showtime draguljcica, a ostatak ce morati da saceka zbog brojnih obaveza. Evil or Very Mad Kako sam ovo odgledao odmah nakon sto sam ovjerio Desperate Housewives (2 sezone za par dana! pravi u-zi-tak!), Weeds mi se dojmila kao jako slicna, ali nesto radikalnija dekonstrukcija americkog zivota u predgradju.

Obije serije imaju jako interesantan zakljucak: predgradje postaje zanimljivo samo onda kada se u njega dosele droga, ubice, kriminal. Shocked
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku

Prethodni postovi:  

Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.
Zapoènite novu temu

Forum(o)Bir:  

Ne mo�ete otvarati nove teme.
Ne mo�ete odgovarati na postove.
Ne mo�ete ure�ivati va�e postove.
Ne mo�ete izbrisati va�e postove.
Ne mo�ete glasovati u anketama.