Forum Žutog titla - Poèetna
Autor/ica Poruka

<  Kauboji, akcioni i rimejkovi  ~  Amerikanizirani Infernal Affairs prvi na boxofficeu!

Marko
Postano: 10 lis 2006 05:09 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 04. 02. 2006. Postovi: 340 Lokacija: Zapre�i�
Novi Martin Scorseseov film, mafija�ka drama The Departed bio je najgledaniji film proteklog vikenda u Sjevernoj Americi sa zara�enih 27 milijuna dolara na kino-blagajnama. Atraktivan popis glumaca u ovom filmu - Leonardo DiCaprio, Matt Damon i Jack Nicholson � imao je klju�nu ulogu u privla�enju publike. The Departed je prerada honkon�kog filma Infernal Affairs, a ko�tao je 90 milijuna dolara. Drugi najgledaniji film proteklog vikenda u ameri�kim kinima je prequel The Texas Chainsaw Massacre koji je zaradio 19,9 milijuna.

U dana�njem jutarnjem je �lanak Jurice Pavi�i�a o Georgeu Lucasu i njegovom predavanju o budu�nosti filmske industrije.


Zadnja promjena: Marko; 10 lis 2006 06:10; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
"Privla�i me glazba ukoliko je tu�na. Vezan sam uz depresivnu glazbu jer vjerujem njenoj ljepoti." Pen-Ek Ratanaruang
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Marko
Postano: 10 lis 2006 06:09 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 04. 02. 2006. Postovi: 340 Lokacija: Zapre�i�


George Lucas, autor �Ratova zvijezda� i �ovjek za kojeg se obi�no smatra da je filmsku industriju usmjerio prema filozofiji �blockbustera�, tijekom svog obra�anja studentima USC o�tro se okomio na takvu filozofiju, danas dominantnu u Hollywoodu. �tovi�e, Lucas je u istom govoru izjavio kako ne vjeruje u budu�nost kino prikazivanja. �Amerikanci napu�taju naviku odlaska u kino zauvijek�, rekao je publici na svom biv�em fakultetu i najavio da �e njegova tvrtka Lucasfilm odsad raditi isklju�ivo televiziju.

http://www.jutarnji.hr/kultura_i_zivot/panorama/clanak/art-2006,10,9,lucas_usc,45770.jl

_________________
"Privla�i me glazba ukoliko je tu�na. Vezan sam uz depresivnu glazbu jer vjerujem njenoj ljepoti." Pen-Ek Ratanaruang
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Velimir
Postano: 10 lis 2006 06:55 Citirajte i odgovorite
Pridru�en/a: 04. 02. 2006. Postovi: 537
na�alost, �ovjek ima pravo. pitam se jel i ameri imaju peticiju za spas kino dvorana Smile


Marko je napisao/la:


George Lucas, autor �Ratova zvijezda� i �ovjek za kojeg se obi�no smatra da je filmsku industriju usmjerio prema filozofiji �blockbustera�, tijekom svog obra�anja studentima USC o�tro se okomio na takvu filozofiju, danas dominantnu u Hollywoodu. �tovi�e, Lucas je u istom govoru izjavio kako ne vjeruje u budu�nost kino prikazivanja. �Amerikanci napu�taju naviku odlaska u kino zauvijek�, rekao je publici na svom biv�em fakultetu i najavio da �e njegova tvrtka Lucasfilm odsad raditi isklju�ivo televiziju.

http://www.jutarnji.hr/kultura_i_zivot/panorama/clanak/art-2006,10,9,lucas_usc,45770.jl

_________________
"Ako �elim biti ozbiljan, odem spavati."
"Va�nije mi je da se dobro zabavim snimaju�i nego da film ima ikakvog smisla."
- Takashi Miike

------------

God is an imaginary friend for adults.
Korisnièki profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice

Prethodni postovi:  

Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.
Zapoènite novu temu

Forum(o)Bir:  

Ne mo�ete otvarati nove teme.
Ne mo�ete odgovarati na postove.
Ne mo�ete ure�ivati va�e postove.
Ne mo�ete izbrisati va�e postove.
Ne mo�ete glasovati u anketama.