head-bg-2.jpg
Online kino - postani član i gledaj cijele filmove


'The Way To Fight' (1996)

Bruce Lee 2
Bruce Lee 2
Puno godina prije 'Crows Zero', Takashi Miike snimao je filmove o klincima koji se mlate.

S time da je 'The Way To Fight' prilično drugačiji, tj. nasilje, iako pomalo karikaturalno, ali ipak daleko realnije, uzima tek kao jedan od oslonaca za ono što film zapravo jest – komična drama o Miikeu omiljenoj temi (možda zato i glumi unutra, izrezanog trbuha i preliven krvlju), odrastanju u Osaki tijekom sedamdesetih godina. Odrastanju punom tučnjave, natjecanja, gubljenja vremena te neostvarenih želja i ljubavi.

Snimljen tek godinu dana nakon 'Shinjuku Triad Society', 'The Way To Fight' također obilježava početak Miikeove ere ozbiljnijih produkcija, iako je riječ o još jednom V-Cinema proizvodu (no ovog puta, estetski i sadržajno bliži kinima nego išta prije njega), temeljenom na romanu.

Ima tu i boksa i karatea i blesavih fora i dobrih dijaloga i poznatih njuški... Dovoljno za lovce na stare bisere Miikeovog opusa.

Trening je važan
Trening je važan
Zabava pod velikim odmorom
Zabava pod velikim odmorom

Image

Komentari (2)add comment

Zeljko said:

...
kakva je vas sad uhvatila manija :D
bas sve od miikea zelite pogledati?
23.08.2010. u 14:27 h

Velimir said:

...
Odavno smo pogledali sve što se moglo s titlom. Sad ih se pojavilo nekoliko novih, tj. starih koji nisu imali titl. Pa ćemo pogledati i njih. Dok ne pogledamo sve što je ikad snimio, naravno.
23.08.2010. u 14:35 h

Napišite komentar
Komentiranje je dozvoljeno samo registriranim članovima.

busy